Nastawieni na sukces


Nastawieni na sukcessobota, 13 lutego 2016

Powrót marnotrawny i szczęśliwy


Wracam po bardzo długiej przerwie. Miałem dużo intensywnych zajęć, co jednak nie usprawiedliwia moich zaniedbań we wpisach. To osobista porażka we własnym  rozwoju osobistym i chęci świecenia przykładem.

 Przełom w moim życiu, to poznanie w listopadzie 2013 roku Rafaela Badziaga, który zachęcił mnie do przeczytania książki Jacka Canfielda.

Wtedy zrozumiałem, że moim powołaniem jest inspirowanie młodzieży do osiągania sukcesu. Kisiłem się jako dyrektor marketingu i musiałem znaleźć dla siebie inne zajecie, które będzie dawało satysfakcję i przyniesie pożytek innym.

Od tego czasu długo przygotowuję się do rozpoczęcia mojej misji.

Uczestniczyłem w „Millionare Mind Intensive” T. Harva Ekera, potem w 3-dniowym seminarium z udziałem Tony’ego  Robbinsa w Poznaniu, a ostatnio bardzo treściwym seminarium prowadzonym przez Andy Harringtona.

Ale moim sukcesem jest upór w dążeniu do celu i rozpoczęcie działalności  Fundacji „Fabryki MarzeńKaroliny Sołowow. Została oficjalnie zarejestrowana we wrześniu 2015 roku.  Głównym naszym zadaniem jest poprawianie warunków życiowych dzieci i młodzieży poprzez remonty łazienek i innych pomieszczeń. Ale jednym z jej form działania jest także zachęcanie młodzieży do wzięcia swojego życia w swoje ręce i uświadomienie nastolatkom, że każdy jest kowalem własnego losu.

 Pierwsze zajęcia miałem w szkole w Kościelisku.

Więcej refleksji na temat spotkania w następnych wpisach.

Więcej o działalności Fundacji „Fabryki Marzeń” na naszym profilu FB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz