Nastawieni na sukces


Nastawieni na sukcespiątek, 7 listopada 2014

Droga naprzód czyli budzenie olbrzyma

Właśnie się zorientowałem, że nie napisałem jeszcze o najważniejszym wydarzeniu motywacyjnym, które odbędzie się w przyszłym roku. To "The Way Ahead", trzydniowe seminarium, które odbędzie się w marcu w Poznaniu.
Seminarium to mało powiedziane, to będzie wielkie show w wykonaniu jednego z najlepszych trenerów w tej dziedzinie, Tony'ego Robbinsa. Dociera osobiście i za pomocą książek czy filmów na You Tubie do milinów odbiorców. Do Polski przyjedzie pierwszy raz.
Czytam właśnie jego książkę "Obudź w sobie olbrzyma", w której przekazuje bardzo dużą ilość wiedzy wskazującej jak  zmienić podejście do życia. Chyba aż za dużo, gdyż książkę czyta się nieco ciężko i nie jest to tylko moje zdanie. Jest natomiast niesamowicie energetycznym mówcą, wzbudzającym niezapomniane emocje.
Pracował z wieloma osobami, które odnosiły i odnoszą sukcesy. Wśród nich są: Serena Williams, Leonardo di Caprio,  Bill Clinton, Nelson Mandela, Matka Teresa.
Tony wie kto i dlaczego zwycięża, a komu się nie udaje nic osiągnąć. Zarówno w biznesie jaki w codziennym życiu. Przekazuje tę wiedzę, podpowiada i napełnia energią do działania. Bo czytanie, słuchanie czy oglądanie bez podjęcia działań nic nie jest warte.
Będę w marcu na tym wydarzeniu, z pewnością podzielę się później z Wami moimi wrażeniami. Na razie więcej szczegółów można przeczytać w zapowiedzi z udziałem Tony'ego oraz zobaczyć na You Tubie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz