Nastawieni na sukces


Nastawieni na sukcesczwartek, 23 października 2014

Sahara Ultra 111

Rafael Badziag to człowiek, dzięki któremu zainteresowałem się rozwojem osobistym, inspirowaniem do osiągania sukcesu, zmianami w życiu. Było to rok temu, kiedy dowiedziałem się, że jest współautorem przygotowywanej książki o miliarderach. Przyleciał z Niemiec do Polski na wywiad z Michałem Sołowowem. Po tym spotkaniu porozmawialiśmy trochę sami, a ja zainteresowałem się książkami Jacka Canfielda.
Dowiedziałem się także , że Rafael jest ultramaratończykiem i co jakiś czas wybiera sobie najtrudniejsze biegi. Przy innej okazji opowiedział mi jak ten sport wpływa na jego podejście do życia i biznesu. Kiedyś, gdy wydawało mu się, że jest u kresu możliwości i przegra z biegnącymi za nim konkurentami przybrał odpowiednią taktykę i udało się pokonać przeciwników.
W tym miesiącu wrócił z niesamowicie trudnego maratonu, 111 kilometrów bez przerwy, po wydmach i kamieniach Sahary. 80 km przed metą miał już wiele ran i urazów. Zastanawiał się czy da radę dotrwać do końca.
Tak jak w każdej dziedzinie życia, gdy chce się osiągnąć sukces, w najtrudniejszych momentach trzeba bez przerwy powtarzać sobie: nie poddawaj się!
Odsyłam do wspomnień z początku supermaratonu Sahara Ultra 111 - Droga do piekła. W drugim odcinku są nagrania wideo z trasy - Droga przez piekło. Ciąg dalszy nastąpi ...

 
http://indywidualista.pl/2014/10/21/sahara-ultra-111-czesc-1-droga-do-piekla/
Droga do piekła

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz